Moje Internetové Stránky         Právě jste v sekci: "Fotky - Agara"   Poslední aktualizace: 17.10.2004   Napište mi: VZKAZ
JOBI®
  PÁR INFORMACÍ O RÁDIU AGARA A PÁR FOTEK Z PERFEKTNÍHO PLESU

Úvod 
Autor
Fotky:  Škola  Agara  Akce  Plesy  Z clubu  Black milk  Další  Autor
Photos - NEW
Vtipy - NEW
Věci na prodej
Příběhy
Zajímavé odkazy
Music + Movies
PC zajímavosti
EIZO monitory - NEW
Technika
Czech Computer - NEW
Smajlíci
SMS ZDARMA
Vzkaz pro mě
 

       Optimalizováno pro:
      Rozlišení: 1024x768
    Velikost textu:
Střední
             Monitor: 17"
              INFO TIP!


         Počítadlo přístupů:  
             [CNW:Counter]
             od:11.07.2002


                   ICQ
               325933571

   
          Pokud budu Online,
        tak můžeme  pokecat,
         případně Vám můžu
          s čímkoliv pomoct.


         Nejlepší prodejce IT:
    Výpočetní technika jedině od CzechComputeru !          a není co řešit..

         Doporučují všichni !


           

 

         

                              Doporučuji nejlepšího prodejce výpočetní techniky - CzechComputer
              

 

                                              Rádio Agara 98.1 FM

                                     
  10.NAROZENINOVÝ Ples Agary (23.03.02)

                      Za chvíli šel okolo náš kámoš a nejznámější moderátor rádia Agara – Dan Rakaczský, když ho holky viděly, tak se s ním hned chtěli vyfotografovat.. Dlouho mě nemusely přemlouvat a další fotka byla na světě.. ( Bohuna Dan Katka )                      Během skvělého plesu jsem potkával další a další známé přátele a moderátory Agary. Tentokrát jsme na focení přemluvili Renatu Malíkovou. ( Bohuna Karel Renata Katka )

            Celý večer moderovala sehraná dvojce - Radek Jirgl a Renata Malíková   Petr Kotvald byl pro mě jednoznačně nejlepším účinkujícím – upoutal na sebe všechny a doslova strhl publikum k tančení.   No Name zpívali celý večer z účinkujících nejdéle.. Po plese jsem si všiml, že měli v sále asi nejvíce obdivovatelek, neboť je zasypali s žádostmi o focení, podepsání a kdo ví čeho ještě:)
 
                   Zuzanu Norisovou si každej chlap musel pořádně prohlédnout. Byla nádherná! Jen nás překvapila(ne zas tak příjemně) nečekaně drobnou postavou.. Pak začalo to její šušušu…                   Dva borci říkající si Těžkej Pokondr celej sál dokonale rozesmáli a rozezpívali. BRAVO!            Během přestávek jsme potkávali další známé lidičky, teď to byl Jirka Formánek a asistentka Kristýna Pösingerová. Jirka byl tenkrát na Agaře zelenáč a jen málokdo tenkrát věděl, že se vypracuje až na jednoho z nejhlavnějších moderátorů Agary! ( Maruška Jirka Kristýna )

                                         S Danem Rakczkým se chtěl každej vyfotit. Vždyť Agara by bez Dana nebyla Agarou! ( Maruška Dan )              Sympaťák a obr v jednom Radek Jirgl se rád fotí a Maruška moc toužila být s ním vyfocená. ( Maruška Radek )

             Takhle začínal ohňostroj, nikdo asi nečekal, jak moc velkej nakonec bude!           Vidět tak obrovskej ohňostroj a ještě v uzavřené budově, tak to je opravdu skvělý zážitek!           Nakonec všichni pracovníci ( snad mimo paní uklízečku ) Agary společně zazpívali povedenou agaráckou hymnu.  Tak a zazvonil zvonec a skvělého plesu byl bohužel konec..


     Nešetřete na kvalitě, oči máte jen jedny !  Zvolte nejlepší monitory EIZO